Jana Svobodová


Ochrana osobních údajů

Provozovatel zprostředkovatelské  služby shromažďuje se souhlasem klienta  jeho osobní údaje, zejména jméno a příjmení, adresu a kontaktní údaje. Výše uvedené údaje slouží pro zprostředkování obchodních poptávek mezi firmami a poptávajícími,případně pro služby poradenské činnosti .

Provozovatel zprostředkovatelské  služby má právo zasílat klientovi e-mailem, prostřednictvím SMS a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, akčními nabídkami, inzercí, apod. Klient má právo odhlásit se ze zasílání obchodních sdělení na níže  uvedených kontaktech nebo odpovědí na obchodní sdělení, které bylo zasláno e-mailem.

Provozovatel zprostředkovatelské  služby předává osobní údaje klienta  pouze za účelem zprostředkování obchodních poptávek.

Uchovávané osobní údaje může klient kdykoli změnit.

Zprostředkovatelská firma Jana Svobodová  jako zpracovatel osobních údajů garantuje, že s údaji svých klientů a zákazníků bude nakládat pouze v rámci svých zprostředkovatelských služeb. Osobní údaje ani jiné údaje zadané v rámci těchto služeb nebudou předávány jinému zpracovateli bez souhlasu subjektu údajů.

Pro každého podnikatele je obtížné hledat nové zákazníky, co však může být lepšího než když vše uděláme za Vás a Vás tímto zbavíme problému a stráveného času hledáním nového zákazníka . Staňte se profesionálem , vítejte v Zprostředkovatelské firmě Jana Svobodová  !

Vždy je složité najít toho správného Investora . Usnadníme Vám to – evidujeme měsíčně více jak 25 000 nových stavebních zakázek . Usnadněte si život, poznejte Zprostředkovatelskou firmu Jana Svobodová !