Jana Svobodová


Představení firmy

Jsme zprostředkovatelská obchodní a vymáhací firma , která již několik let vynakládá maximální úsilí pro dosažení kvalitních výsledků v oblasti stavebních, poradenských ,obchodních a obchodně kooperujících zakázek.

Ve stavební činnosti se specializujeme na developerské projekty, výstavby rodinných domů a budování inženýrských sítí a všechny stavební zakázky . Do portfolia našich služeb patří kromě realizace nových staveb i nejrůznější opravy a rekonstrukce objektů. Součástí našich projektů jsou i zemní, výkopové a bourací práce.

Dále je naše firma  schopna poskytnout svým zákazníkům služby v oblasti dřevostavby, elektroinstalace, úklidových prací, personalistiky a pro komplexnost služeb i autodopravy.

Kromě širokého spektra poskytovaných služeb, které se zakládají hlavně na důvěře, serióznosti a kvalitě, nabízí naše firma  i obchodní činnost. Ta se zaměřuje na obchod se stavebním materiálem za velmi dobrou cenu , veškerý materiál ,který nabízíme splňuje enormní požadavky EU a jsou v souladu se zákonem a to po celém evropském kontinentu.