Jana Svobodová


Specializace

Úzce spolupracujeme s auditorskými firmami. Naše zprostředkovatelská , poradenská a vymáhací   kancelář využívá i svých bohatých zkušeností z činnosti zaměřené na vyjednávání sporných otázek (jak ve fázi smluvní, tak při pokusech o smírné řešení sporů s cílem předejít řešení věci soudní cestou).  Paní Jana Svobodová  vždy pečlivě a zodpovědně zvažuje všechny možnosti řešení problémů a bere ohled i na faktor času a náklady případného řízení.

 

Zprostředkovatelská firma Jana Svobodová  se specializuje na poptávky od soukromých osob ale také na veřejné zakázky. Cílem služby Zprostředkovatelské firmy Jana Svobodová   je umožnit snadné nalezení profesionálního řemeslníka, či firmy zákazníkem na straně jedné a získání reálných zakázek pro opravdové zájemce na straně druhé. Služba pomáhá vytvořit správné poptávky a nachází skutečné zájemce  v téměř 530 oborech, kteří se zabývají službami a produkty poptávajících zákazníků.

Díky využití osvědčeného know-how a bohatých zkušeností můžeme zákazníkům výrazně zjednodušit a zrychlit výběr firmy, či řemeslníka a zájemci nabídnout obchodní příležitosti, díky kterým získají snadno, rychle a levně nové zakázky.